Företaget2018-07-05T13:26:51+00:00

PERSONAL

Vi är idag 8 anställda. Vi finns representerade i både Sverige och Norge.
Vårt huvudkontor samt verkstad finns utanför Göteborg på Metodvägen i Mölnlycke.

Micke Andersson
Micke AnderssonVD/Inköp
Tfn 073-529 41 31
micke@starmobility.se
Peter Mjörnvik
Peter MjörnvikSälj / Marknadsansvarig
Jan Johnsson
Jan JohnssonSäljare
Tfn 072-205 00 85
jan@starmobility.se
Annelie Berheim
Annelie BerheimKoordinator
Tfn 072-500 83 35
annelie@starmobility.se
Peter Larsson
Peter LarssonVerkmästare/Tekniker
Tfn 072-571 78 61
peter@starmobility.se
Joakim Gustavsson
Joakim GustavssonTekniker
Tfn 031 – 57 22 90
joakim@starmobility.se
William Phil
William PhilTekniker
Tfn 031 – 57 22 90
william.phil@starmobility.se
VERKSAMHETSPOLICY

VÅR ERFARENHET OCH KUNSKAP

om hjälpmedel och anpassningar har bland annat lärt oss att

Hör av dig till oss!

Kontakta oss via formuläret nedan eller ring oss vid frågor. Kom gärna förbi och prata med våra säljare och se våra bilar i vårt showroom i Mölnlycke.

Möjligheter Ger Frihet

Våra produkter har hög kvalitet för att ge maximalt med frihet. Vi erbjuder högkvalitativa golvsänkta bilar med god ekonomi och individuella anpassningar.

KONTAKT

Kontakta oss för en fri offert!