STARMOBILITY

VÅRA ANLÄGGNINGAR

Vi är en påbyggare med bred kunskap av fordonsanpassning och påbyggnationer. Vi bygger och anpassar fordon med hög komfort, prestanda och kvalitet. Genom våra moderna verkstäder och samarbeten med branschens ledande företag kan vi erbjuda er produkter och service av högsta klass.

STARMOBILITY LANDVETTER

Fläskebovägen 6, 438 91 Landvetter

031 – 57 22 90

Måndag – Torsdag: 07.30 – 16.30

Fredag: 07.30 – 13.30

STARMOBILITY STOCKHOLM

Snickarvägen 1C, 132 38 Saltsjö-boo

031 – 57 22 90

Måndag – Fredag: 08 – 16

STARMOBILITY HEDEMORA

Ivarshyttevägen 7, 776 33 Hedemora

031 – 57 22 90

Måndag – Fredag: 08 – 16

STARMOBILITY BANKERYD

Mekanikervägen 6, 564 35 Bankeryd

031 – 57 22 90

Måndag – Fredag: 08 – 16

LANDVETTER

Micke Andersson
VD / Inköp

073-529 41 31
micke@starmobility.se

Peter Mjörnvik
Sälj / Marknadsansvarig

076-000 84 99
peter.mjornvik@starmobility.se

Jan Johnsson
Säljare

072-205 00 85
jan@starmobility.se

Annelie Berheim
Koordinator

072-500 83 35
annelie@starmobility.se

Denis Terzic
Verkstadsansvarig

072-571 78 61
denis.terzic@starmobility.se

STOCKHOLM

Lelle Svensson
Verkstadsansvarig

08-747 78 43
lennart.svensson@starmobility.se

Susanne Pousette
Säljare

08-506 889 40
susanne.pousette@starmobility.se

Niklas Karlsson
Säljare

072-218 24 02
niklas.karlsson@starmobility.se

HEDEMORA

Denis Terzic
Verkstadsansvarig

072-571 78 61
denis.terzic@starmobility.se

Fredrik Johansson
Säljare

0225-59 54 56
fredrik.johansson@starmobility.se

Ulf Andersson
Inköp / Lageransvarig

0225-59 54 57
ulf.andersson@starmobility.se

Terece Sjöqvist
Ekonomiassistent

0225-62 99 43
terece.sjoqvist@starmobility.se

BANKERYD

Emil Hedlund
Säljare / Verkstadsansvarig

036-332 04 72
emil.hedlund@starmobility.se

Hör av dig till oss!

Kontakta oss via formuläret nedan eller ring oss vid frågor. Kom gärna förbi och prata med våra säljare och se våra bilar i vårt showroom i Mölnlycke.